Product Owner / Project Manager

Kihívásokkal teli, izgalmas eCommerce projektekhez csapatjátékost keresünk.

FELADATAID:

End to end projekt kezelés
Lead-ek feldolgozása, tervezés támogatása, ütemterv meghatározása
Kapcsolattartás a partnerekkel és a fejlesztői csapatokkal
A projekthez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, karbantartása
Folyamatok ellenőrzése, erőforrások biztosítása, kockázat elemzés
Fejlesztések tesztelése QA segítségével, átadás és utógondozás

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes fizetés azonnali kezdéssel
Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
Rugalmas munkavégzés home office lehetőséggel
Szakmai fejlődési lehetőség
Tapasztalt, fiatalos csapat
Piacvezető magyar és nemzetközi ügyfelek

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

Szoftverfejlesztési projektek menedzselésében szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
Precíz munkavégzés
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készségek
Problémamegoldó, proaktív gondolkodás

ELŐNYT JELENT:

Fejlesztői múlt
Agilis környezetben szerzett tapasztalat
A Magento platform ismerete
eCommerce területen szerzett tapasztalat
Webes termékfejlesztési tapasztalat
Felsőfokú angol nyelvtudás

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

Teljes munkaidős állás, távmunka lehetséges a próbaidő után
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület Váci út 19.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Önéletrajzodat nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a e-mail címre! Jelentkezz még ma és rövidesen felvesszük veled a kapcsolatot!

Next